Є люди, які безкорисливо готові допомогти і допомагають тим, хто цього потребує

Дата: 29.06.2021 11:16

Благородні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, повагу та милосердне ставлення до дітей з особливими потребами.

25 червня 2021 року в Городоцький районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю надійшла допомога від людей, які збагачують свій духовний світ саме благодійністю.

Віталій та Олена Сідляри  народились і виросли в  Україні, на сьогоднішній день є мешканцями США. За їх сприяння та сприяння їхніх друзів з Сполучених Штатів Америки  для вихованців придбано гідромасажну ванну, бойлер на 100 л води, холодильник, боксерську грушу і рукавиці та кімнатну гру «Аерохокей».

Приємно, що є люди, які безкорисливо готові допомогти і допомагають тим, хто цього потребує. Але завжди слід пам’ятати, що зроблена добра справа, навіть незначна, сприяє і душевно збагачує.

Від імені міського голови подякувати благодійникам завітала Ольга Бистрицька, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради.

Колектив Центру, батьки дітей висловлюють щиросердечну подяку за надану допомогу сім’ї Сідлярів та їх друзям із США.

Міцного здоров’я Вам, добра, великого людського щастя, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла.