Яскраво та насичено у Городку святкували День молоді

Дата: 29.06.2021 13:11

Щорічно у літню пору року відзначається прекрасне свято – День молоді. Датою святкування визначено останню неділю червня, цього року дата випала на 26 червня, відбувалося свято на центральній площі нашого міста.

Цей день вважається святом творчості, енергії, пізнання та реалізації найсміливіших задумів. Молодість – це не просто певний період у житті людини, а ще й особливий стан душі. Тому День молоді вважається святом творчості, енергії, пізнання та реалізації найсміливіших задумів.

З нагоди цього свята для мешканців, гостей міста та з їх участю проводилися різноманітні розважальні та культурні заходи.

На святі проведено виставку байків із мотоклубу “Клепідава” з вражаючою програмою виконання байк-шоу. Кожен бажаючий мав можливість не лише сфотографуватися, а й покататися на байку.

Особливої святковості надала концертна програма до Дня молоді, виступали городоцькі вокалісти, а саме: Кароліна Грель, Анастасія Левандовська, Рената Гриньова, Вероніка Маланюк, Інна Мельник, Анжеліка Івченко, Каріна Петрова, народний аматорський ансамбль пісні “Співуче джерело” у виконанні працівників місцевого Будиноку культури, молодіжний танцювальний колектив “ZUMBA”, зразковий танцювальний колектив “Колібрі”.

Надвечір відбулася молодіжна дискотека та вражаюче виконання вуличної вистави фаєр-шоу із трюками з вогнем від Театру вогню та світла “Zlight”.