До реальної міри покарання засуджено двох осіб, які викрали майно місцевих волонтерів

Дата: 30.06.2021 14:32

За принципової позиції прокурорів Волочиської окружної прокуратури в суді доведено вину двох жителів м.Городок, які вчинили крадіжку в місцевих волонтерів.

Так, неподалік ринку «Форум» в м.Городок місцеві жителі здійснюють волонтерську діяльність, ремонтуючи військову техніку учасників АТО та ОСС.

Напередодні дня волонтера, в ніч з 3 на 4 грудня 2019 року двоє жителів м.Городок, один із яких раніше судимий за аналогічний майновий злочин та перебував на іспитовому терміні, вирішили незаконно збагатитись та за попередньою змовою групою осіб проникли в гаражне приміщення потерпілого та викрали майно на загальну суму майже 30 тис.грн.

В подальшому викрадені речі реалізовували жителям Городоцького та сусідніх районів.

У судовому засіданні вину свою не визнали, жодної гривні не відшкодували.

Як наслідок, Ярмолинецький районний суд погодився із доводами сторони обвинувачення та засудив за ч. 3 ст.185 КК України одного із зловмисників до 3 років позбавлення волі, а його спільника, який вчинив злочин під час іспитового терміну, до 4 років позбавлення волі.

Волочиська окружна прокуратура