Відбулося засідання робочої групи з питання загибелі бджіл

Дата: 01.07.2021 11:15

Розглянувши звернення громадської організації “Городоцька районна спілка пасічників України” та враховуючи звернення  занепокоєних фізичних осіб  щодо порушення субєктами господарювання порядку застосування пестицидів та агрохімікатів на території Радковицької та Кремінянської територіальної громади, що призвело до загибелі бджіл.

Місцеві пасічники заявляють, що бджоли загинули після обробітку посівів  отрутохімікатами, вони із 87 сімей бджіл втратили майже усі.

Щоб з'ясувати істинну причину цього інциденту міським головою Неонілою Андрійчук скликано засідання та ініційовано робочу групу з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Городоцької міської територіальної громади.

З метою об’єктивного, повного та всебічного дослідження причин загибелі бджіл надано доручення робочій групі, узагальнити матеріали обстежень, в межах своїх повноважень та скласти відповідний акт для направлення  до контролюючих органів з метою вжиття відповідних заходів.