Першим заступником міського голови проведено виїзний прийом громадян у двох старостинських округах

Дата: 01.07.2021 15:09

Відповідно до затвердженого графіку виїзного прийому громадян, проведено прийом у Лісогірському та Чорнивідському старостинських округах.

Серед піднятих питань жителями округів були актуальними:   продовження будівництва центральних доріг у селах Лісогірка та Чорниводи;  функціонування школи, демонтаж ліній зв’язку «Укртелекому», будівництво котельні закладу дошкільної освіти, що у с. Лісогірка.

У Чорниводах гостро постало питання заміни водонапірної башти.

На ряд запитань під час особистого прийому окремим заявникам надавались  роз’яснення щодо піднятих ними питань.

Не залишилось і поза увагою питання щодо роботи закладів соціальної сфери у сільських населених пунктах та збору твердих побутових відходів у с.Чорниводи.