Городоцька міська територіальна громада

Життя прожити, не поле перейти…

Дата: 01.07.2021 16:44

Сьогодні святкувала свій поважний ювілей, жителька Пільноолексинецького старостинського округу, Атаманчук Сіма Василівна.

На 90 - річчя від народження довгожительку прийшло привітати  чимало шанувальників: староста села Наталя Вовнянко,  голова  міської ради ветеранів Оксана Харкавлюк, представники міської ради, старостинського округу та працівники сільського будинку культури.

Не просте життя прожила  ювілярка, з ранніх літ  пішла працювати до місцевого господарства, звідки і вийшла на заслужений відпочинок.       Народила та виховали разом з чоловіком  трійко дітей,  нині гордиться онуком та двома правнуками, які часто навідують свою  бабусю.

Многая літа та слова вдячності за прожиті роки Сіми Василівни звучали від гостей  та дітей.