Відзначення Дня Національної поліції України

Дата: 02.07.2021 14:08

Сьогодні, напередодні відзначення Дня Національної поліції України, у приміщенні міської ради відбулися урочисті заходи.

Зі словами вітання з професійним святом працівників поліції  звернулися міський голова Неоніла Андрійчук, начальник відділу поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління національної поліції Юрій Краковецький, заступник Сатанівського селищного голови Дубіцький Олександр Миколайович, заступник керівника кластеру “Товтри” Групи компанії “VITAGRO” Великий Андрій Миколайович.

Міський голова зазначила, що поліцейські – це основна ланка безпеки і порядку в нашій громаді. Вони перебувають на варті охорони життя та спокою громадян, законності та правопорядку, у боротьбі із правопорушеннями, протидіянні злочинності без чого неможлива подальша безпека громадян нашої територіальної громади. А також, побажала поліцейським та їх родинам міцного здоров’я, щастя, миру, добра і благополуччя. Щоб їх професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою громадян, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання в професійній діяльності.

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України найкращих працівників відзначено Подяками, Грамотами та цінними подарунками.