Працювати на благо людей – основне завдання КП «Городоккомунсервіс»

Дата: 09.07.2021 14:58

Вулиці, дороги, водогони, освітлення населених пунктів і не тільки —саме їх стан та чистоту покликані забезпечити жителям Городоцької громади комфортне проживання у їхніх населених пунктах.

Задля покращення стану доріг в сільських населених пунктах протягом тижня грейдер комунального підприємства працював в с.Бедриківці, Новосілка, Велика Левада, Варівці та Лісоводи, а також по вул.Котляреського, Р.Шухевича, Чайковського і пров.Тихому у м.Городок.

Протягом тижня проведено ямковий ремонт доріг по вулицях Грушевського та Ткачука Г. установкою УЯР-1. Вивезено та розгорнуто щебінь і відсів в с.Варівці, с.Велика Левада та на вулицю Тельмана в м.Городок.

І далі триватимуть роботи, щоб покращити стан доріг по всій території Городоцької  територіальної громади.

Продовжуються роботи з благоустрою міського пляжу і вулиці Шевченка.

Бригада аварійно-відновлювальних робіт постійно працює над тим, щоб зменшити невиробничі втрати води, які виникають через зношеність трубопроводу. На цьому тижні замінено 40 метрів трубопроводу по вул.Тургенєва, ліквідовано прориви по вул.Чернишевського, Пугачова в м.Городок .

В с.Кремінна замінено регуляторну станцію «Каскад» та ліквідовано прорив. Проведено моніторинг водопостачання  в с.Пільний Олексинець.

Відбулася екологічна перевірка каналізаційних стоків і геодезія вхідного колектора.

Енергетики підприємства цього тижня відремонтували вуличне освітлення по вулицях Станційна та Грушевського. Здійснили трансформаторне обслуговування. Замінили датчики води в с.Купин. Провели підчистку гілля, яке могло пошкодити лінії електропередач в селах Кузьмин, Кремінна і Купин.

Постійно у різних куточках нашої громади можна побачити працівників  комунального підприємства, які злагоджено працюють на благо жителів  населених пунктів.