Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення: «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмель

Дата: 12.07.2021 14:29

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення: «Про встановлення тарифів на платні медичні  послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області

Проєкт рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради: «Про встановлення тарифів на платні медичні  послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області розроблено КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов КМУ, наказів Міністерства охорони здоров’я України.

Даний проєкт спрямований на врегулювання правових відносин між Городоцькою міською радою, комунальним підприємством, фізичними особами та суб’єктами господарювання, з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного ппливу розміщено на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради http://gorodocka.gromada.org.ua

Пропозиції та зауваження  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  в  письмовому  вигляді  на  поштову  адресу  або електронною  поштою  протягом одного  місяця  з  дня  оприлюднення  проекту  регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу за  адресою:

32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53

E-mail: 04060708@mail.gov.ua

Директор КНП «Городоцька

міська багатопрофільна лікарня»                                       О.В. КУШНІР

Проект рішення "Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради "Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради"