Ще одна гордість Городоцької громади

Дата: 12.07.2021 15:27

Знайомтесь - чемпіон світу серед ветеранів в гирьовому спорті Костянтин Омельчук.

Не зважаючи на свій вік, Костянтин Миколайович  був неодноразовим призером України, Європи та Чемпіонату Світу. І нарешті цього року виборов довгоочікуване золото та здобув титул Чемпіона світу.

Спортсмен виборов першість у поштовху «довгим циклом»: гиря закидається на груди, потім виштовхується вгору, опускається на груди, потім додолу без торкання помосту і далі все повторюється знову протягом 10 хвилин.

Городоччанин за 10 хвилин підняв гирю вагою 16 кілограм  139 разів. Зрозуміло, що заняття виховують неабияку силу, витривалість, наполегливість і ще багато чого, що є притаманне нашому Чемпіону.

Серйозним випробуванням для спортсмена були не тільки самі змагання, але і можливість потрапити на них. Усі хвилювання залишилися позаду і виходець з нашої громади отримав чудовий результат. Міська рада не залишилась осторонь та максимально сприяла Костянтину Миколайвичу.

Також, сьогодні, міський голова Неоніла Андрійчук особисто зустрілась з Чемпіоном світу, щоб привітати його з перемогою та побажала, ще більше нових здобутків.

Пишаємось – чемпіоном, і вболіваємо разом з ним.