Інформаційно-профілактичний захід для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

Дата: 19.07.2021 16:31

19  липня  2021 року  в  приміщенні  Городоцького  районного  сектору  філії  Державної  установи  «Центр  пробації»  відбулася  чергова  зустріч  для осіб,  які  перебувають  на  обліку  в  «Центрі  пробації»,  з  практичним  психологом  відділення  соціальної  роботи  з  сім’ями,  дітьми  та  молоддю  КУ  «Центру  надання  соціальних  послуг  Городоцької  міської  ради»  Паславською  Марією.  З  кожним  з  них  проведена  індивідуальна  бесіда  про  недопустимість  вчинення  насильства  в  сім’ї,  попередження  шкідливих  звичок  та  вчинення  повторних  правопорушень,  а  також  надано  відповіді  на  поставлені  питання.  Практичним  психологом  роз’яснено  про  можливість  отримання  натуральної  допомоги,  а  також  інформаційних,  психологічних  консультацій  у  відділенні  соціальної  роботи  з  сім’ями,  дітьми  та  молоддю  КУ  «Центру  надання  соціальних  послуг  Городоцької  міської  ради»  за  адресою  м.Городок  пров. Попова,  буд. 4 або  за   тел. 3-10-35.