Соціально – профілактична робота з сім’ями

Дата: 23.07.2021 08:28

21  липня  2021 року  працівниками  відділення  соціальної  роботи  з  сім’ями,  дітьми  та  молоддю  КУ  «Центр надання  соціальних  послуг  Городоцької  міської  ради»   спільно з працівниками  служби  у справах дітей   виконавчого  комітету  Городоцької  міської  ради  проведено профілактичну роботу на території Чорниводського  старостинського  округу. В ході роботи перевірено умови утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність, згідно із чинним законодавством. Наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.

Здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів допомоги не виявлено.

Також  серед населення проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо основних аспектів створення та функціонування прийомних і патронатних сімей.