О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Дата: 27.07.2021 16:07

У відповідності до Правил безпеки систем газопостачання (глава 6. Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків) всі власники (балансоутримувачі та/або орендарі (наймачі)) несуть відповідальність за безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів (ДВК).

Перевірку та прочищення ДВК необхідно проводити не рідше ніж один раз на рік (перед початком опалювального сезону). Роботу повинні виконувати спеціалізовані організації, які мають дозвіл на виконання таких робіт.

Перевірка  і (при відсутності тяги) прочищення оформляється актом, один примірник якого обов’язково передається газорозподільному підприємству до початку опалювального сезону. Строк зберігання актів – 12 місяців.

Нагадуємо, що газовики лише перевіряють наявність тяги в ДВК під час планових обстежень, до того ж роблять це безкоштовно.

З метою уникнення можливих випадків шахрайства, перед початком виконання робіт, вимагайте у працівників організації пред’явлення посвідчення і пояснень за які саме види робіт має сплатити гроші абонент.

Городоцька міська рада