Вітаємо з ювілеєм колишнього міського голову Поворозника Володимира Васильовича!

Дата: 28.07.2021 19:10

Сьогодні, у міській раді відбулися урочистості з нагоди поважного ювілею 70-річчя від Дня народження Поворозника Володимира Васильовича. Ювіляра привітали: секретар міської ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, колеги, друзі.

З 2010 року по 2015 рік Поворозник Володимир Васильович обіймав посаду міського голови, є депутатом Верховної Ради України 1-го скликання, наразі - депутат Хмельницької обласної ради.

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток Городоччини та з нагоди 70-ти річчя від Дня народження ювіляра нагородили Подякою міської ради із словами щирих привітань.

Багатий життєвий досвід, самовіддана праця, патріотизм і прекрасні людські якості ще довго слугуватимуть яскравим прикладом невичерпної енергії до своєї праці для нащадків, для всіх тих, хто його знає.

Бажаємо ювіляру доброго здоровя, щастя, миру та злагоди. Нехай  завжди будуть поруч близькі люди, а успіх -  супроводжує в усьому.