Чергове засідання виконавчого комітету: прийняли 35 рішень

Дата: 29.07.2021 13:55

Сьогодні, 29 липня, відбулося засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради.

В ході засідання ухвалено низку питань, що стосувалися захисту прав дітей, благоустрою і  комунальної сфери громади.

У зв’язку із кадровими змінами, внесено доповнення до рішення виконавчого комітету.

Під час засідання виконавчого комітету затверджено акт технічного обстеження квартири, погоджено режим роботи закладів торгівлі, надано дозволи на видачу дублікатів свідоцтв про право власності та надано дозвіл на встановлення пам’ятного знаку на старому єврейському кладовищі в с.Кузьмин.  Затверджено схему благоустрою земельної  ділянки прилеглої до магазинів  з  облаштуванням автостоянки по вул.. Грушевського,86 та надано дозвіл на благоустрій цієї території.

Окремі питання, які розглянули члени виконавчого комітету та підтримали відповідні рішення, стосувалися видачі довідок фізичним особам, зміни поштової адреси, зрізання зелених насаджень, складування будівельних матеріалів тощо.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Городоцької територіальної громади.