Соціально-психологічна допомога: де і як надається

Дата: 30.07.2021 08:22

28  липня   2021 року здійснено плановий виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі фахівцями  із  соціальної  роботи  відділення  соціальної  роботи  з  сім'ями,  дітьми  та  молоддю  КУ  «Центр  надання  соціальних  послуг  Городоцької  міської  ради»  спільно  з працівником служби у справах дітей  виконавчого  комітету  Городоцької  міської  ради  проведено роботу на території  Купинського  та  Лісогірського  старостинських  округів.

Метою заходів було ознайомлення населення  з актуальною проблемою насильства,  протидія насильству в сім’ї, роз’яснення про можливі наслідки вчинення насильницьких дій та попередження їх вчинення в майбутньому.

Обстежено  5  сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перевірено умови проживання дітей, надано консультації з питань формування відповідального батьківства.

У 4  сім’ях здійснено перевірку цільового використання коштів допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів допомоги не виявлено.

Здійснено оцінку потреб демобілізованих учасників АТО, проінформовано про пільги, якими вони мають право користуватися.

Розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали щодо профілактики негативних явищ, ведення здорового способу життя, протидії торгівлі людьми, створення прийомних і патронатних сімей.