Літературно- краєзнавче видання поповнилось ще одним надбанням

Дата: 09.08.2021 14:25

«Бедриківці і Новосілка в дзеркалах минувшини і сьогодення», вчора під такою назвою відбулася презентація книги місцевого жителя Петра Ямборка,  Почесного ветерана України, колишнього голови Бедриковецької сільської ради, голови ветеранської організації, ветерана праці і війни.

Сільський будинок культури зібрав чимало небайдужих односельців та гостей Петра Пилиповича, які прийшли ознайомитись із першою важливою книгою своїх сіл, де зібрані спогади односельців, вірші, оповідання.

Ця книга як величальна пісня пам’яті про знаменитих людей рідного краю, які неповторними долями та невтомною працею, думкою, словом та любов’ю увічнили себе у пам’яті вдячних земляків.

Автор книги щиро дякував усім, хто посприяв виходу спогадів, а також спонсорам за надану допомогу у  видавництві.