За реагування прокуратури постачальник поверне комунальному підприємству 23 тис. грн.

Дата: 13.08.2021 15:57

Рішенням Господарським судом Хмельницької області від 30.06.2021, яке набрало законної сили 21.07.2021, задоволено позов Волочиської окружної прокуратури про стягнення з постачальника пального на користь одного із комунальних підприємств Городоцької ОТГ безпідставно сплачених коштів.

Так, у березні 2020 року за результатами відкритих торгів тендерним комітетом обрано найвигіднішу пропозицію учасників та із переможцем укладено договір про закупівлю палива на суму понад 300 тис. грн.

Вже листопаді постачальник заявив про чимале коливання ринкових цін пального та сторони уклали додаткову угоду. Не змінюючи ціну договору, вони неправомірно зменшили обсяги пального, яке має отримати замовник.

Однак, коливання цін на ринку в той день було значно нижчим, ніж це задекларовано у спірній угоді. Внаслідок чого, комунальне підприємство переплатило 23 тис. грн.

За реагування прокуратури ці кошти підлягають поверненню на рахунок комунального підприємства.

Волочиська окружна прокуратура