Шановні жителі громади!

Дата: 23.08.2021 08:00

Щороку 23 серпня по всій Україні відзначають День Державного Прапора України.

Державний Прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Це наш історичний дух, наша гордість, слава і велич нації, символ країни і є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Для багатьох поколінь українців є символ слави який пов'язує воєдино трудові подвиги, бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Сьогодні під цим символом наші воїни захищають рідний край.

Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо шану  пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Сердечно вітаю всіх з Днем Державного Прапора України. Бажаю всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною синьо-жовтий прапор, волі та єдності українського народу.

З повагою,

міський голова                                                            Неоніла Андрійчук