Шановні жителі Городоччини, гості міста!

Дата: 24.08.2021 08:00

Від щирого серця вітаю вас з величним святом — Днем Незалежності України!

Цьогоріч ми відзначаємо 30-ту річницю Незалежності нашої держави. Це не просто День народження нашої Держави - це свято пам'яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за державність нашої країни.

Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії бідь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини.

30 років тому український народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях до самостійності. Це час, який став для всіх випробуванням на зрілість, толерантність, патріотизм.

На наше покоління випали великі випробування і відповідальність відстоювати єдність та цілісність нашої держави, власну думку та мирне майбуття.

Сьогодні ми схиляємо голови перед серцями кращих синів та дочок, котрі не шкодують життя, захищаючи незалежність України.

З нагоди свята щиро бажаю вам і вашим рідним міцного здоров'я, мирного неба, добра і щедрої долі, успіхів і наснаги на довгі і щедрі літа.

Зі святом! Із Днем Незалежності України!

З повагою,

міський голова                                                       Неоніла Андрійчук