Найстаріша жителька Підлісноолексинецького старостинського округу

Дата: 25.08.2021 16:38

Свій поважний ювілей – 95 років від дня народження відсвяткувала 24 серпня найстаріша жителька Підлісноолексинецького старостинського округу Горецька Яніна Петрівна.

З вітальними словами до оселі ювілярки приїхали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, голова ради ветеранів Оксана Харкавлюк, староста Підлісноолексинецького старостинського округу Ірина Трофімова, голова місцевого осередку ради ветеранів Віра Горецька, друзі і сусіди.

Звертаючись до  іменинниці, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей.

Ювілярка щиро дякував гостям за привітання та запросив на наступний День народження.