Відбулася чергова сесія міської ради

Дата: 26.08.2021 10:49

У залі засідань міської ради відбулося засідання десятої чергової сесії міської ради. На порядок денний винесено 54 проєктів рішень.

Депутатським корпусом розглянуто звіт про виконання бюджету Городоцької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року, про внесення змін щодо розвитку та утримання житлово-комунального господарства, про забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти на 2021 рік, про перейменування вулиць та провулків м.Городок та сільських населених пунктів територіальної громади, питання розроблення комплексного плану просторового розвитку території громади, розглядалися проєкти рішень, що стосувалися земельних відносин та ін.

Під час засідання міський голова Неоніла Андрійчук разом із депутатами обговорили ряд важливих питань щодо життєдіяльності громади.