ПІДТРИМКА НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА: ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ПЕРЕЛІК СІЛЬГОСПТЕХНІКИ, 25% ВАРТОСТІ ЯКОЇ КОМПЕНСУЄ ДЕРЖАВА.

Дата: 27.08.2021 10:13

Мінекономіки затвердило перелік української сільгосптехніки, вартість якої відшкодовується державою в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Так, до оновленого переліку включено 203 підприємства, номенклатура їх продукції збільшилася на понад 2 000 одиниць с/г техніки – до 16 802 найменувань.

Оновлений Перелік включає трактори, самохідні та причіпні обприскувачі, комбайн зернозбиральний самохідний, спеціальні автомобілі сільськогосподарського призначення (зерновози), посівні комплекси, агрегати та аплікатори для внесення рідких мінеральних добрив, жниварки для збирання соняшнику, кукурудзи та інших зернових культур, ріпакові столи, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнання для систем крапельного зрошення, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання ВРХ та свиней тощо.

Із Переліком вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3qxCRpz.