Вітання від команди Klitschko Foundation та Decathlon Ukraine!

Дата: 28.08.2021 13:14

Нагадуємо, що незабаром кінцева дата участі в конкурсі
«Моя історія успіху», створеного разом з мережею спортивних магазинів Decathlon Ukraine. Запрошуємо вчителів фізичного виховання з усієї України брати участь!

Найкращі учасники та учасниці отримають набір спортивного інвентарю від Klitschko Foundation та Decathlon Ukraine: футбольні, волейбольні, баскетбольні м'ячі, набори для гри в настільний теніс, бадмінтон та багато чого іншого для своїх шкіл!

Завдання:

Написати пост або зняти відео, у якому вчителі розкажуть:

як і чому стали вчителем/кою фізичного виховання;

що їх надихає у роботі;

у яких конкурсах, проєктах та освітніх ініціативах для професійного розвитку беруть участь.

Вимоги до постів:

Текст: не менше 100 слів.

Відео: не менше 60 секунд.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно опублікувати пост чи відео, а посилання додати у цю форму:

Важливо! У пості потрібно позначити сторінку Klitschko Foundation у Facebook чи Instagram, а також додати гештеги #посилка_успіху2021, #decathlon_ukraine та #klitschkofoundation

Десять учасників, чиї відео чи пости матимуть найбільше вподобань, попадуть в Shortlist, а трійка переможців, яка отримає «Посилку успіху», буде обрана конкурсною комісією!

Дедлайн конкурсу: 31 серпня

Партнером нашого конкурсу є мережа спортивних магазинів Decathlon Ukraine.

Decathlon — французька мережа спортивних магазинів з товарами власного виробництва;

Все для спорту — 70 видів спорту під одним дахом;

З майже 1700 магазинами у 60 країнах і більш ніж 100 000 співробітниками компанія є світовим лідером спортивного ритейлу;

Місія Decathlon — робити спорт доступним для всіх: від новачка до профі;

Спорт для всіх —  все для спорту!

Ми були би вдячні, якби ви поширили б інформацію про конкурс серед вчителів фізичного виховання вашої громади!

Завжди з вами на зв'язку,

Klitschko Foundation!