Майбутні творці нашої історії

Дата: 01.09.2021 15:04

Сьогодні у закладах освіти Городоцької громади пролунав «Перший дзвінок» майже для трьох з половиною тисяч учнів, сповістивши про початок нового навчального року. Це свято зібрало найщиріші дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів.

Свято "першого дзвоника" - найжаданіше для дітей та найважливіше для їх батьків. Звичайно, шкільні будні додають щоденного клопоту у батьківський напружений графік життя, але ні з чим не зрівняється радість - бачити своїх дітей щасливими в рідній країні, з новими знаннями, досягненнями та мріями.

Батьків, учнів та всіх гостей вітали керівники Городоцької міської ради, побажавши здоров’я, миру, наснаги, доброго старту у новому навчальному році.

Також, традиційно бажали учням успіхів у навчанні директори шкіл, а діти, заручившись підтримкою батьків та вчителів, впевнено йшли до своїх класів.

Святково,  велично лунав  дзвінок, скликаючи учнів та вчителів до класів на Перший урок у новому 2021-2022 навчальному році.