В Городоцькій міській раді вітали підприємців

Дата: 03.09.2021 20:55

Сьогодні, 3 вересня у залі засідань міської ради відбулася зустріч міського голови Неоніли Андрійчук за участю начальника Городоцької державної податкової інспекції  ГУ ДПС у Хмельницькій області Наталії Хорошової з фізичними особами-підприємцями, які здійснюють свою діяльність у різних сферах.

Міський голова зазначила, що дуже вагомі і важливі для нашої громади усі підприємці, які створюють робочі місця, платять заробітну плату, сплачують податки до бюджетів усіх рівнів.

У ході зустрічі Неоніла Андрійчук, закликала усіх підприємців до співпраці та зазначила, що завжди готова підтримати і допомогти,   а також розглянути  і обговорити нові креативні ідеї для розвитку громади, для наших громадян.

По завершенню зустріч, кращих підприємців нагороджено Подякою міської ради за сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Городоцької міської територіальної громади та з нагоди професійного свята — Дня підприємця в Україні.