Обласний семінар директорів Центру культури і дозвілля молоді в м.Городок

Дата: 09.09.2021 10:32

7 вересня у Городоцькому міському Будинку культури відбувся обласний семінар директорів Центру культури і дозвілля молоді, міських Будинків культури, базових Будинків культури територіальних громад області на тему: “Менеджмент креативних культурних індустрій”.

Взяли участь у заході: міський голова Неоніла Андрійчук, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради Олег Федоров, заступник начальника Сергій Щур, директор Городоцького  міського Будинку культури Оксана Походонько, директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Майя Онищук.

У ході семінару його учасники ознайомилися з питаннями модернізації клубних закладів, сучасним станом та перспективами діяльності, використанням інноваційних технологій в роботі закладів та проектною діяльністю, яка сьогодні є шляхом до розвитку та ін. Семінар проведено з метою обміну досвідом роботи і презентації творчих колективів Городоцької міської територіальної громади.

Завершився захід оглядом Городоцького історико-краєзнавчого музею   “G-Museum” з презентацією  інноваційних технологій сучасності сьогодення.