Відбувся особистий прийом громадян депутатом міської ради

Дата: 09.09.2021 15:11

9 вересня 2021 року у відділі організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради (ЦНАПі) провів особистий прийом громадян Легкий Григорій Анатолійович - депутат Городоцької міської ради.

Зокрема, звернення стосувалися: відновлення напрямків автобусного сполучення по селах, оплати праці на період оголошення карантину, отримання довідки про реєстрацію місця проживання, проведення капітального ремонту дороги, порядку призначення житлових субсидій та ін.

На запитання громадян, з якими зверталися мешканці міста, Григорій Анатолійович надав роз'яснення через місцеві засоби масової інформації.

Усі звернення громадян розглянуто, надано роз'яснення та направлено на розгляд за належністю.