Старости громади обговорювали нагальні питання

Дата: 14.09.2021 15:28

На порядку денному сьогоднішньої наради, яка відбулась під керівництвом першого заступника міського голови Артура Косінського, обговорювалось чимало  робочих та наболілих питань, з якими працюють старости на своїх підвідомчих територіях.

Основними завданнями було вирішення питань щодо стану підготовки житлово-комунального господарства та закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, про роботу закладів соціального захисту населення на території старостинських округів,  про стан виконання робіт з благоустрою.

Важливим аспектом зустрічі постало завдання щодо вивчення питання про потребу у нерегулярних пасажирських перевезеннях населення в розрізі населених пунктів громади та  визначення місця, де   функціонуватимуть в подальшому соціально-побутові кімнати на території старостинських округів.

Актуальними також були питання про проведення роз’яснювальної роботи щодо вакцинації сільського населення, про продовження укладання декларацій з сімейними лікарями КНП «Городоцький ЦПМСД Городоцької міської ради», про взаємодію старост з керівниками  освітніх закладів та ін…