Фінал Кубку міського голови з футболу

Дата: 15.09.2021 17:00

На міському стадіоні «Колос» відбувся Кубок міського голови з футболу. За звання кращого позмагалися учні чотирьох шкіл. Турнір проходив 13-15-го вересня. Організатором виступив Городоцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри. Особливо гаряче було під час останьої гри між командами ліцею №4 та ліцею №3, в результаті чого, перемогу отримав ліцей №4. Друге місце ліцей №3, третє – ліцей №1 і четверте – ліцей №2.

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцю та призерам. У урочистій церемонії нагородження взяла участь міський голова Неоніла Андрійчук, яка привітала хлопців з хорошою грою і відзначила, що проведення таких змагань сприяє як популяризації футболу серед дітей так і виявленню нових талантів.