Особистий прийом громадян депутатом Городоцької міської ради

Дата: 16.09.2021 16:09

16 вересня 2021 року у відділі організації надання адміністративних послуг провів особистий прийом громадян Матвєйцев Анатолій Миколайович - депутат Городоцької міської ради.

Депутат місцевої ради розглянув пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли до нього, вжив заходів до їх своєчасного та обгрунтованого вирішення, вивчав причини скарг громадян, і вносив свої пропозиції щодо їх усунення, до місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян.

На прийомі мешканці озвучували проблемні питання, які треба вирішувати. В основному вони стосувалися благоустрою прибудинкових територій, капітального ремонту міського стадіону “Колос”, розчистки,  наповнення і відновлення водойми ставка, а також капітального ремонту мосту, що проходить через річку Тростянець, порядку спилювання дерев біля прибудинкової території, що становить загрозу для припаркованого транспортного засобу громадянами та ін.

Анатолій Миколайович зазначив, що мешканці звертаються не лише у офіційні прийомні дні. Переважна більшість звернень відбувається у  телефонному режимі. Одним із головних напрямків своєї депутатської діяльності вважає роботу із виборцями, захист їх прав та інтересів.

Усі звернення громадян розглянуто, надано роз'яснення, при необхідності направлено на розгляд за належністю.