Кубок міського голови з волейболу: хто переміг

Дата: 16.09.2021 17:02

Продовжується традиційне проведення змагань за Кубок міського голови. Від так, сьогодні, в спортивному залі ліцею №4 відбувалися ігри з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти міста.

Організатором змагань виступив Городоцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Впродовж усієї гри кожен спортсмен доклав максимум зусиль для перемоги своєї команди, демонструючи неабияку спритність, натхнення та професіоналізм.

За результатами Кубку третє місце посіла команда – ліцею №1, друге – ліцею №3 , а перемогу здобула команда – ліцею №2.

З вітальними словами до учасників змагань звернулась міський голова Неоніла Андрійчук, яка подякували усім, хто долучився до проведення змагань, учасникам та вболівальникам, а призерам та переможцям - вручила грамоти, медалі та Кубок переможцям.