Запобігти Врятувати Допомогти

Дата: 17.09.2021 11:32

Рятівники Городоччини – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі громади неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків стихій чи аварій.

Сьогодні, перший заступник міського голови Артур Косінський  разом з представником громадської організації політичної партії «За конкретні справи» Вадимом Якубовським та представником ПП «Аграрна компанія 2004» Русланом Шумилом завітали у 39 Державну пожежно-рятувальну частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, щоб привітати рятівників з професійним святом – Днем рятівника.

За високий професіоналізм, досягнуті високі показники в службовій діяльності, зразкове ставлення до своїх службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня рятівника, працівники 39 ДПРЧ були нагороджені грамотами та подарунками. В подарунок отримали нові форми та взуття.

Артур Косінський  привітав усіх, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, рятуєте людей, які опинилися у небезпеці. Побажав рятівникам України та їхнім родинам міцного здоров'я, благополуччя, миру і добра, наснаги і оптимізму на довгі і щасливі роки.