Продовжуються особисті прийоми громадян першим заступником міського голови
Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів громадян, сьогодні, відбулися особисті прийоми громадян першим заступником міського голови Артуром Косінським в Варовецькому і Хмелівському старостинських округах.
Жителів старостинських округів найбільше хвилювали питання щодо автобусного сполучення з містом і обласним центром, підсипка комунальних доріг старостинських округів, ремонт дамби та продовження проведення централізованого водопостачання в населених пунктах.
Не залишилось і поза увагою питання щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
Частину звернень вирішено відразу, надано заявникам відповіді та роз’яснення. Окремі ж проблемні питання було передано на доопрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради. Вирішення кожного питання перебуває й на особистому контролі у посадовця.