Відбулася чергова сесія міської ради

Дата: 24.09.2021 15:28

Сьогодні, 24 вересня 2021 року у залі засідань міської ради відбулося засідання одинадцятої чергової сесії міської ради. На порядок денний винесено 74 проєктів рішень.

Відповідно до Регламенту міської ради подані питання до порядку денного були розглянуті постійними комісіями і рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні.

Депутатським корпусом розглянуто низку питань: про внесення змін  до Програми соціального захисту населення Городоцької міської ради на 2021 рік, про внесення змін до Програми забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти на 2021 рік, про затвердження мережі закладів освіти на 2021-2022 навчальний рік, про затвердження фактичної мережі мистецької школи “Городоцька дитяча музична школа” та мистецької школи “Городоцька дитяча художня школа” на 2021-2022 навчальний рік, про затвердження Положення про Городоцький Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Прийняті рішення по земельних питаннях, які стосувалися надання дозволу на розробку проектів землеустрою, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою та про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у приватну власність та ін.

Депутати Городоцької міської ради ініціювали та підтримали два звернення до Верховної Ради України та до Кабінету Міністрів України, а саме:

1.  Щодо недопущення підвищення тарифів для населення;
  2. Щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.