Заходи з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 11:32

Щороку 30 вересня, коли осінь радує неповторною красою, в Україні відзначають Всеукраїнський День бібліотек.

Це чудова нагода привітати та подякувати працівникам бібліотечної справи за сумлінну працю, вміння спілкуватися з людьми та любові до книг.

Сьогодні, сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже у бібліотеці проводять виставки, конференції, брифінги та творчі зустрічі.

З нагоди свята відбулися урочисті заходи за участі керівництва громади,  представників громадської організації політичної партії “За конкретні справи”.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята кращих працівників відзначено Подякою та цінними подарунками.