Персональна виставка Сергія Коропатви

Дата: 01.10.2021 16:11

В Городоцькому краєзнавчому музеї «G-museum» стартувала персональна виставка авангардного Городоцького художника Сергія Коропатви - «Екзистенція кольору».

Художник працює у різних техніках – «олійний живопис», захоплюється технікою «холодний батик», а також малює портрети яскравими маркерами, які вражають своєю витонченістю. На виставці присутні 90 картин.

Гарну атмосферу художнику та усім присутнім подарували Олександр Шевчук та Віталій Лічняровський своїм музичним супроводом.

В дружній атмосфері художника привітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька, заступник начальника відділу культури, релігії, національностей та туризму Сергій Щур, директор краєзнавчого музею «G-museum» Світлана Олійник, депутат Хмельницької обласної ради Галина Карнасевич, друзі, рідні та запрошені гості.

Любов до мистецтва, працездатність дали свої результати. Сьогодні, 90 картин присутні на виставці.

Нагадаємо, що Сергій Коропатва народився 20 вересня 1986 року у Городку. Тут навчався у дитячій художній школі. Любов до мистецтва йому прищепило подружжя художників Фурлетів, а надихав маленького митця Сальвадор Далі. Після школи Сергій Коропатва навчався у Кам’янець-Подільському національному університеті ім. І. Огієнка.

Так що весь жовтень для вас, поціновувачів мистецтва! Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку, яка триватиме до кінця жовтня.