Захід з нагоди Всесвітнього Дня пошти

Дата: 08.10.2021 14:28

8 жовтня 2021 року працівники поштових відділень святкували своє професійне свято.

Для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова.

Попри активний наступ нових засобів передачі інформації, спілкування, переправляючи матеріальні об'єкти, пошта долає відстані і єднає людей у будь-яких куточках світу.

З нагоди свята із словами вітання звернулися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко, начальник відділу поштового зв'язку Городок Олег Пукліч.

На адресу працівників  галузі звучали побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя та наснаги у нелегкій праці.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток поштової справи, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Всесвітнього дня пошти Подякою міської ради та подарунками відзначені: оператор І класу відділу поштового зв'язку Городок - Слободян Валентина Володимирівна  та листоноша І класу - Рожковська Рамона Вільгельмівна, а також начальники відділів поштового зв'язку с.Турчинці, Крижанівська Наталія Андріївна, с. Пільний Олексинець, Мариняк Галина Євгенівна.