З Днем захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2021 08:00

Сьогодні, Україна відзначає величне свято - День захисників та захисниць України.

Саме 14 жовтня з глибокою повагою ми вшановуємо героїзм, силу духу і мужності, відданості своїй Батьківщині й гордості за її славу, тих хто захищає та оберігає цілісність та незалежність нашої держави, тих хто носить високе звання захисника  та захисниць України.

Це свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, яке одночасно співпало із християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Тож, нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

У такий знаменний день вітаємо усіх чоловіків та жінок, всіх, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі й хоробрі.

Щира вдячність ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

З великим сумом та жалобою згадуємо тих, хто віддав життя за нашу державу.

З нагоди свята прийміть вітання з найкращими побажаннями міцного здоров'я, благополуччя, бадьорості духу, родинного тепла та  мирного неба над головою.

З Днем захисників та захисниць України!

З повагою,

міський голова                                              Неоніла АНДРІЙЧУК