Урочистості з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дата: 13.10.2021 16:24

Відповідно до ухваленого парламентом 14 липня 2021 року Закону України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України» №1643 – XI, 14 жовтня відзначають «День захисників та захисниць України».

У Городоцькій громаді заходи розпочались спільною заупокійною молитвою настоятелів релігійних громад міста Городок та покладанням квітів до пам’ятного знаку в урочищі “Стара Гребля”, а також до пам’ятних знаків «Нескорені» та «Небесна Сотня» на центральній площі міста та до місць поховання захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність.

У святковий день звучали привітання від міського голови Неоніли Андрійчук, голови спілки учасників АТО Ігоря Олійника, представника громадської організації політичної партії “За конкретні справи” Вадима Якубовського.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
З нагоди свята учасникам антитерористичної операції вручено Подяку міської ради і подарункові сертифікати. А святкову атмосферу створили працівники міського будинку культури.