Чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 26.10.2021 11:55

Сьогодні, 26 жовтня 2021 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради.

На  засіданні розглянуто та прийнято ряд важливих  питань та рішень.

Зокрема,  одними із важливих питань було схвалення проєкту рішення про внесення змін до Бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2021 рік, затверджено склад Молодіжної ради при Городоцькій міській раді.  Внесено зміни до окремих рішень виконавчого комітету, зокрема  до персонального  складу комісій, в зв’язку із кадровими змінами.

Прийнято рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Опрацьовано та  схвалено низку рішень, що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей. Надано дозволи  про видачу дублікатів свідоцтв на право власності, на розміщення тимчасової споруди, на зрізування зелених насаджень, складування будівельних матеріалів.

А краєзнавчим музеєм буде встановлено скульптурну композицію “Молекула”  на прилеглій території до будівлі, яка додасть колориту  та стане окрасою міста.

Затверджено Поточні індивідуальні технологічні індивідуальні нормативи питної води в сільських населених пунктах.

Рішення  відповідно до Регламенту будуть оприлюдненні на веб-сайті Городоцької територіальної громади.