Новий проект: що буде зроблено та де

Дата: 29.10.2021 15:47

Вже не вперше, задля вирішення спільних проблем, жителі багатоквартирних будинків об’єднуються і створюють об’єднання співвласників багатоквартирних будинку (ОСББ).

Так, і зробили жителі багатоквартирного будинку по вул.Миру 1. Актив ОСББ даного будинку, звернувся до Городоцької міської ради з проханням, допомогти їм в облаштування прибудинкової території.

Від так, рішенням сесії було виділено кошти, розроблено проектно кошторисну документацію, проведено тендерні процедури та закуплено все необхідне для старту.

Нещодавно, розпочалися роботи. І відповідно до проекту, прибудинкова територія буде викладена бруківкою, облаштований в’їдз із стоянкою, а також доріжки та буде встановлено бесідку для жителів.

Нагадуємо, що цього року, за кошти місцевого бюджету і не тільки в м.Городок проведено не одні ремонтні роботи прибудинкових території чи тротуарів.

Про виконання робіт будемо і надалі інформувати жителів громади на офіційному сайті Городоцької міської ради.