Працівники соціальної сфери приймали вітання

Дата: 05.11.2021 20:11

Щорічно, у першу неділю листопада в Україні відзначають — День працівника соціальної сфери.

Це чудова нагода подякувати та привітати працівників цієї галузі, яка спрямована на забезпечення соціального захисту та надання державних гарантій, підтримки найвразливіших громадян.

Сьогодні, у залі засідань міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери. Із словами вдячності та щирих привітань до присутніх звернулися  секретар міської ради Олена Гріх, перший заступник міського голови Артур Косінський, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька, директор комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради”  Надія Шевченко,  директор Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради Любов Казмірчук, представник громадської організації політичної партії “За конкретні справи” Вадим Якубовський.

З нагоди свята за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери кращих працівників нагороджено Подякою міської ради  та цінними подарунками.