Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 09:46

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування вашого професійного свята.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово є  оберегами історичної пам'яті, виразниками національної ідеї, які вселяють і зміцнюють надію громадян на краще майбутнє.

Вашою щоденною клопіткою працею невтомно плескається джерело духовності і краси. А виступи аматорських колективів вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару та невичерпною енергією виконавців. Завдяки участі в численних фестивалях та конкурсах,  прославляєте нашу громаду не лише у місті, області, а й далеко за її межами.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, миру, творчих успіхів, втілення нових цікавих ідей. Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

міський голова                                           Неоніла АНДРІЙЧУК