Нарада з старостами: про що говорили

Дата: 11.11.2021 15:38

Під керівництвом керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ольги Бистрицької відбулася  нарада з старостами старостинських округів Городоцької територіальної громади, на якій обговорили нагальні питання та першочергові завдання.

Нарада проходила за участю першого заступника міського голови Артура Косінського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Варшавського, керівників структурних підрозділів, відділів Городоцької міської ради.

Особлива увага під час наради приділялась підготовці житлово-комунального господарства, соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року та проведенню робіт з благоустрою в населених пунктах Городоцької ТГ.

Також, детально напрацьовували  пропозиції щодо формування бюджету Городоцької міської ради на 2022 рік.

Провели аналіз використаних коштів, виділених на старостинські округи відповідно до укладених угод про соціально-економічне партнерство.

Ознайомили старост з планом проведення обстежень дітей-сиріт та дітей, які проживають в сім’ях, де батьки неналежним чином виконують свої обов’язки.

Проінформували про зміни до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост та наголосили на дотриманні виконавської дисципліни.

По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій, доручень та визначено терміни їх виконання.