Любов до рідної землі наснаги в праці додає

Дата: 18.11.2021 14:23

Щороку, в третю неділю листопада,ми відзначаємо одне з найважливіших свят нашої країни – День працівників сільського господарства.

У цей святковий день маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі, чесно і сумлінно робить свою справу.

З цієї нагоди, сьогодні у залі засідань міської ради відбулись урочистості.

Із вітальним словом та побажаннями подальшої  плідної праці до аграріїв нашої громади звернулись секретар міської ради Олена Гріх, представник громадської організації політичної партії “За конкретні справи” Вадим Якубовський та відзначили кращих працівників сільського господарства подяками та цінними подарунками.

Учасники зібрання взяли участь у Всеукраїнському фермерському форумі (онлайн) щодо актуальних напрямів державної підтримки аграрного сектору, який був організований Міністерством агрополітики і продовольства України, Всеукраїнським Конгресом Фермерів, Всеукраїнською асоціацією громад.