До завершення терміну прийому проектів на «Громадський бюджет 2022» залишилося 2 дні

Дата: 18.11.2021 14:52

До 20 листопада включно Городоцької громади ще можуть подати проект на участь у «Громадському бюджеті 2022».

В кожного з жителів Городоцької міської територіальної громади є можливість реалізувати ідеї з покращення умов проживання та благоустрою своєї громади. В рамках програми «Громадський бюджет Городоцької міської ради на 2021 -2022 роки» жителі населених пунктів громади мають, ще декілька днів, щоб подати свої проекти. Умовою реалізації таких проектів є їх підтримка громадою, яка визначається шляхом відкритого голосування. Таким чином, головними експертами доцільності тих чи інших змін за кошти міського бюджету є наші жителі.

Подати проекти автори можуть у паперовому вигляді  в Городоцьку міську раду у відділ економічного розвитку та інвестицій за адресою м.Городок, вул..Грушевського 53 або надіслати проект на електронну адресу otg.gorodok@gmail.com

До участі у конкурсі приймаються малі проекти (вартість реалізації - від 1000 до 100 000 гривень)

ЗАЯВКА ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ