Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 11:44

Сьогодні, 07 грудня у залі засідань міської ради відбулись урочистості з нагоди державного і професійного свята - Дня місцевого самоврядування.

Це - свято розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення державності. Це - свято людей із активною життєвою позицією.

Міський голова Неоніла Андрійчук звернулась із словами привітань до усіх присутніх та зазначила, що міська громада працює в умовах реформи децентралізації. Разом із розширенням повноважень, обов’язків, значно зросли і обсяги роботи із розвитку та розбудови нашої громади. І лише спільними зусиллями ми зможемо вирішити питання, які ставить життя.

У святковій атмосфері кращі посадові особи місцевого самоврядування були відзначенні подяками міської ради та цінними подарунками.

У заходах взяли участь депутати Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник та Галина Карнасевич, депутат Хмельницької районної ради Олена Матвєйцева.

Представники громадської організації політичної партії “За конкретні справи” Володимир Поворозник, Василь Накутній привітали присутніх із святом, побажали плідної праці та відзначили подяками і цінними подарунками працівників органів місцевого самоврядування.