За принципової позиції прокуратури розмір орендної плати за використання землі у смт Сатанів збільшено до 27 тис грн у рік

Дата: 08.12.2021 11:05

Рішенням Городоцького районного суду від 03.11.2021, яке набрало законної сили 04.12.2021 задоволено позовні вимоги Волочиської окружної прокуратури про внесення змін до договору та збільшення орендної плати за землю у 9 разів.

У 2006 році в смт Сатанів громадянину передано в оренду земельну ділянку загальною площею 0,695 га для обслуговування викуплених щитових будинків відпочинку за рахунок земель запасу несільськогосподарського (рекреаційного) призначення.

Відповідно до договору, укладеного на 49 років, орендар сплачував до бюджету 3 тис грн у рік.

З часу укладення правочину нормативна грошова оцінка земель суттєво змінилась та на теперішній час вартість ділянки складає понад 546 тис грн. У зв’язку з цим, розмір орендної плати також підлягав перегляду.

Внести зміни до договору добровільно орендар відмовився, а тому прокуратурою вжито заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку.

Розмір орендної плати збільшено до 27 тис грн у рік.

Заступник керівника

Волочиської окружної прокуратури                       Віталій ПРОКОПЧУК