Відбулося спільне навчання...

Дата: 10.12.2021 15:29

З метою доведення вимог законодавства України щодо: ведення військового обліку, приписки громадян до призовної дільниці, призову на строкову службу, військову службу за контрактом, підготовки та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів, заходів по відбору кандидатів для навчання у вищі військові навчальні заклади, кандидатів на службу у військовому резерві, сьогодні, в залі засідань Городоцької міської ради було проведено заняття особовим складом Другого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На заході були присутні працівники органів місцевого самоврядування, установ та організацій, які займаються веденням військового обліку та мобілізацією людських і транспортних ресурсів.